Nieuws

Zondag 11 November 2018

Dit weekend lopen onze Gemzen vooral op zaterdag en dan met name de 1e wedstrijd van de Gelders Overijsselse Crosscompetitie in Kampen en de Zandenplasloop in Nunspeet. Bij beide evenementen waren veel Gemzen, in Nunspeet met name veel Gemzen van de Loopgroep Elburg die daar de clinic "van 5 naar 10" afsloten.  In Nunspeet waren er fraaie podiumplaatsen op de 5 km voor Roy Woensdregt en Marjan Dickhof en op de 10km voor Henny Puttenstein en Gerda van 't Ende. In Kampen waren er heel veel ereplaatsen: Magali Kanis, Arjanne Rorije-Lever, Mente Kommer, Noëmi Blankvoort, Marcel van den Bosch, Aalt Wensink, Monique Fibbe, Iris Bakker, Gerja Kouffeld, Maureen Houtman, Sara Kwakkel, Annet Buitenhuis, Eveline Houtman en Erna van Es-Keen behaalden het virtuele podium en deden dus goede zaken voor het klassement. Vorig weekend, je kon het al lezen op Facebook, behaalde Jonas Bakker een mooie 3e plaats bij de Wintertriathlon in Groningen.

Op zondag liep Jan-Pieter Mondria een hele sterke 10 km bij de Olympisch Stadionloop in Amsterdam, in 35.43 werd hij ruim winnaar in de klasse Mannen 55 en het betekende ook weer een clubrecord. 

Zaterdag 3 november Wintertriathlon Groningen    
  2,5 lopen, 9 fietsen, 5,2 schaatsen    
3e pl. Jeugd t/m 15 jr Jonas Bakker 46.52  
Donderdag 8 november Baanloop Zwolle    
  3000 meter    
2e pl. Wim Potjes 12.11.2  
Zaterdag 10 november Zandenplas Loop Nunspeet    
  5 km    
2e pl. M40 Roy Woensdregt 18.37  
11e pl. M40 Jacco Labots 21.35  
39e pl. Msen Niek Stijf 23.41  
1e pl. V40 Marjan Dickhof 23.46  
6e pl. V50 Jennie Draaisma 30.05  
5e pl. V60 Janny Reezigt-Ponsteen 30.53  
63e pl. Vsen Nina Bonhof 30.57  
  10 km    
15e pl. M40 Gerard Kroes 38.50  
63e pl. Msen Andre van de Wetering 43.00  
10e pl. Vsen Paulien van Boven 45.56  
14 pl. M50 Aalt van het Goor 46.13  
5e pl. M60 Jan Strik 46.34  
36e pl. M40 Jacco Labots 46.38  
8e pl. M60 Arie Verhoef 48.31  
82e pl. Msen Robin Bonhof 49.25  
2e pl. V60 Henny Puttenstein 50.19  
15e pl. Vsen Linda Polinder 50.44  
1e pl.V50 Gerda van 't Ende 51.01  
6e pl. V40 Renate Kroes 51.19  
29e pl. M50 Bert Vlijm 52.35  
35e pl. M50 Wilco Bonhof 55.35  
92e pl. Msen Marc Blommers 55.41  
36e pl. M50 Jaap Schoonhoven 55.54  
57e pl. M40 Jan Kraan 56.08  
94e pl. Msen Herbert Witteveen 56.08  
39e pl. M50 Barend Bosman 57.42  
24e pl. Vsen Esther Labots 58.31  
12e pl. V50 Gerrie van Hattem 58.56  
13e pl. V50 Alien Bijsterbosch 1.02.57  
21e pl. V40 Dana Brokkelkamp 1.03.12  
14e pl. V50 Annemarie Veldkamp 1.04.07  
22e pl. V40 Sandra Lammers 1.04.50  
24e pl. V40 Corine Stijf 1.09.23  
17e pl. V50 Marjan Hop 1.12.39  
18e pl. V50 Anneke van de Mooren 1.13.32  
19e pl. V50 Grietje Fikse-Fobbe 1.13.32  
26e pl. V40 Dinie Kraan 1.14.16  
27e pl. V40 Victoria de Vries 1.14.17  
Zaterdag 10 november Devilstrail Schiermonnikoog    
  15 km    
61e pl. Vr Yvonne Kremer 1.55.31  
Zaterdag 10 november Crossloop Rijssen    
  10 km    
21e pl. M40 Harrie Hatzmann 50.13  
  5 km    
48e pl. V35 Lucien Hatzmann 31.53  
 Zaterdag 10 november Cross Hollandscheveld     
  3000m jongens 12-14 jr    
3e pl. Maikel Potkamp 14.13  
Uitslagen 1e Cross GO Crosscompetitie Kampen 10 nov    
JONGENS JUN D 2e jrs 1500M       
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
13 Kiran Rorije De Gemzen 7:58  
14 Storm Mekking De Gemzen 8:45  
MEISJES JUN C 2000M       
7 Ella van den Bosch De Gemzen 9:28  
8 Esmee Vis De Gemzen 9:39  
JONGENS JUN C, 2500M       
11 Stein Reinhard De Gemzen 11:29  
MANNEN SEN, 2500M KORTE CROSS    
8 Jurian Onderdijk De Gemzen 10:45  
9 Sander Klaassen De Gemzen 10:46  
VROUWEN SEN, 2500M KORTE CROSS    
5 Angelique van Ommen De Gemzen 13:44  
MANNEN 40, 2500M KORTE CROSS    
1 Marcel van den Bosch De Gemzen 10:28  
2 Aalt Wensink De Gemzen 11:19  
VROUWEN 40, 2500M KORTE CROSS    
3 Arjanne Rorije-Lever De Gemzen 14:44  
6 Ilse van Arken De Gemzen 17:07  
MEISJES JUN B, 3000M      
6 Iris Bredewolt De Gemzen 13:26  
MEISJES JUN A, 3000M      
2 Eveline Houtman De Gemzen 13:38  
5 Sofie Stroo De Gemzen 15:18  
JONGENS JUN. B, 4000M      
7 Gijs van de Wetering De Gemzen 17:33  
VROUWEN 40, 8000M      
1 Maureen Houtman De Gemzen 37:43  
2 Erna van Es-Keen De Gemzen 40:17  
5 Marjon Fidder De Gemzen 49:09  
VROUWEN 50, 8000M      
2 Annet Buitenhuis De Gemzen 47:15  
VROUWEN SEN, 8000M      
1 Monique Fibbe De Gemzen 36:50  
2 Iris Bakker-Strieker De Gemzen 41:58  
3 Gerja Kouffeld De Gemzen 45:46  
MANNEN 40, 10.000M      
4 Roel Fidder De Gemzen 59:32  
MEISJES PUP C, 1000M       
4 Isa Schoonhoven De Gemzen 4:57  
6 Jasmijn van Nieuwenhoven De Gemzen 5:09  
12 Sanne Maat De Gemzen 5:26  
19 Julia Kaal De Gemzen 5:59  
JONGENS PUP C, 1000M       
16 Irjan van Ommen De Gemzen 6:07  
MEISJES PUP B, 1000M       
1 Sara Kwakkel De Gemzen 4:19  
7 Mare Huisman De Gemzen 5:25  
JONGENS PUP. B, 1000M       
7 Job Keppel De Gemzen 4:22  
MEISJES PUP. A 1e jrs 1000m      
2 Magali Kanis De Gemzen 4:16  
MEISJES PUP. A 2e jrs 1000m      
1 Mente Kommer De Gemzen 4:01  
3 Noëmi Blankvoort De Gemzen 4:11  
5 Flore Kroes De Gemzen 4:30  
7 Brenda Wensink De Gemzen 4:44  
13 Renee Blok De Gemzen 4:58  
15 Carice van Arken De Gemzen 5:09  
JONGENS PUPIL. A 1e jrs 1000M       
21 Gerrit Wensink De Gemzen 5:10  
MEISJES JUN D 1e jrs 1500M       
6 Merel van der Haar De Gemzen 8:26  
7 Diane Wensink De Gemzen 9:56  
MEISJES JUN D 2e jrs 1500M       
5 Elodie van Arken De Gemzen 6:49  
Zondag 11 november Olympisch Stadionloop Amsterdam
  10 km  
1e pl. M55 Jan-Pieter Mondria 35.43 CR

Monique Wensink zette de Gemzen die meededen aan de cross weer op de foto. Wim Potjes voegde er nog een paar aan toe.

      De bijzondere finish van Yvonne bij de trail op Schiermonnikoog



Bekijk alle nieuws berichten