Nieuws

Zondag 26 Mei 2019

Afgelopen week was er weer genoeg te doen. Het begon allemaal op onze eigen Lambert Dijkslagbaan afgelopen dinsdag en het eindigde vandaag met de competitie voor senioren in Almelo. Podiumplaatsen waren er deze week voor Anja, Clarine, Gerard, Christien en Maureen (de loopavond niet meegerekend). Bekijk hieronder alle resultaten.

Dinsdag 21 mei  2e Loopavond Gemzen  
  Zie afzonderlijk bericht  
Donderdag 28 mei Wärtsilä Power Run Kampen  
  10 km  
1e Vsen Anja Warning 46.45
40e M40 Frits Lautenbag 57.19
  15 km  
2e V40 Christien Harm 1.15.09
Vrijdag 24 mei Trackmeeting Utrecht  
  800 meter  
6e pl Mmas Jan-Pieter Mondria 2.17.76
Zaterdag 25 mei Zalkerloop  
  5 km  
2e man Gerard Kroes 18.23
12e man Reint Scholten 21.59
15e man Arjen Velthuis 22.56
16e man Jan van den Brink 23.01
2e vrouw Clarine Velthuis 23.27
4e vrouw Renate Kroes 23.43
  10 km  
28e man Frits Lautenbag 54.06
  15 km  
23e man Martin Rotman 1.15.39
4e vrouw Marjorie van den Brink 1.18.56
Zaterdag 25 mei Trail Gasselterveld  
  26 km  
3e vrouw Maureen Houtman 2.35.21
4e vrouw Erna van Es-Keen 2.35.21
Zaterdag 25 mei C/D-competitie Harderwijk
  apart verslag volgt  
Zondag 26 mei Seniorencompetitie Almelo  
  3e divisie vrouwen  
100 meter Evelien van Houweling 13.11
100 meter Iris Reurink 13.30
200 meter Dominique Verheijen 27.54
200 meter Myrthe Renshoff 29.69
400 meter Dominique Verheijen 1.03.42
800 meter Eveline Houtman 2.29.74
800 meter Iris Bredewolt 2.35.31
3000 meter Angelique van Ommen-Wiekens 12.19.77
3000 meter Hellen Simens 12.30.02
400 meter horden Evelien van Houweling 1.12.69
Speer Dominique Verheijen 30.93
Speer Iris Reurink 24.64
Kogel Karin van den Berg 9.04
Kogel Esmee de Ruiter 6.37
Hoog Karin van den Berg 1.55
Hinkstapsprong Myrthe Renshoff 9.11
Hinkstapsprong Alisa Gelderman 9.03
4x100 Estafette Alisa, Evelien, Myrthe, Iris Reurink 53.29
Zondag 26 mei Seniorencompetitie Almelo  
  Mannen 3e divisie  
100 meter Stijn Tromp 12.24
100 meter Jurian Onderdijk 12.37
200 meter Jurian Onderdijk 25.09
200 meter Gijs van de Wetering 25.26
400 meter Gijs van de Wetering 55.22
400 meter Wilco Jonker 57.35
1500 meter Jan-Pieter Mondria 4.48.71
400 meter horden Sander Klaassen 1.07.15
Kogel Jasper Bruggeman 9.74
Speer Jasper Bruggeman 42.70
Speer Wilco Jonker 23.89
Hoog Arnout Mak 1.75
Polshoog Arnout Mak 3.00
Ver Sander Klaassen 5.34
4x100 Estafette Wilco, Sander, Arnout, Jurian 48.20
Zaterdag 25 mei Athletic Champs pupillen Zwolle  



Bekijk alle nieuws berichten