Nieuws

Zondag 19 Mei 2019

Deze week / dit weekend waren onze Gemzen weer overal te vinden; van Groningen tot Limburg, van Nijmegen tot Leiden en Lisse. Er werden heel veel wedstrijden gelopen/gesprongen/geworpen. Er werd op de baan gelopen, op de weg, er werd getraild, kortom; alles kwam aan bod. De hoogtepunten waren natuurlijk de gouden medailles bij het NK Masters en NK Militairen (zie aparte verslagen). En in Stadskanaal verbeterde Isabel van Houweling het clubrecord speerwerpen bij de meisjes C. Maar ook onze jubileumloop Paddenrun was natuurlijk een hoogtepunt.

Dinsdag 14 mei Loop-4-daagse Meppel          
  5 km          
8e M40 Frits Lautenbag 29.06        
Woensd. 15 mei Avondinstuif Dronten Discus Kogel       
2e MA Esmée de Ruiter 19.85 6.54      
1e MC Isabel van Houweling 26.51 10.98      
3e MC Suusje Berkenbosch 21.65 8.67      
1e Vsen Dominique Verheijen 38.34 9.55      
  . Hoog        
1e MC Nienke Wagenaar 1.50        
Dond. 16 mei Paddenrun Wapenveld          
  Zie afzonderlijke uitslagen          
Vrijdag 17 mei AA-landen loop          
  2000m jongens 10-12 jr          
4e pl. Jonas Bakker 7.41        
  10 km          
3e Vsen Anja Warning 46.02        
85e M35 Gerard Krist 50.22        
Vrijdag 17 mei Track-meeting Wageningen Discus Kogel  Ver    
1e JA Léon Mak 48.86 14.31 5.90    
  . 100m 200m 800m 1500m  
12e Msen Jurian Onderdijk 12.74 25.49      
11e JB Maikel Potkamp   28.92 2.27.92    
1e MA Iris Reurink 13.30 27.95      
3e MA Linde Augustinus 13.89        
11e JB Gijs van de Wetering     2.06.82    
1e MA Eveline Houtman     2.30.12    
9e MB Iris Bredewolt     2.35.54    
2e Mmas Marcel van den Bosch       4.42.13  
1e Vmas Angelique van Ommen-Wiekens       5.34.22  
15e MB Ella van den Bosch       5.41.87  
  . Hoog Kogel  Ver Speer  
1e MA Linde Augustinus   9.15   32.78  
1e MA Karin van den Berg 1.50 8.05 4.72    
Vrijdag 17 mei Vital Run Raalte          
  2000m meisjes 11-13 jr          
1e pl Esmee Vis 7.43        
5e pl  Fleur Gerrits 8.52        
Zaterdag 18 mei Vrieling City-Run Hardenberg          
  5 km          
12e Vr neo Marjet Steenbergen 28.11        
Zaterdag 18 mei Marikentrail Nijmegen          
  18 km          
23e V45 Marjon Fidder 2.31.19        
42e V40 Bertie Hendriks 2.31.19        
  25 km          
18e V45 Yvonne Kremer 3.36.04        
Zaterdag 18 mei Junioren Medaille Emmeloord 60m  Kogel  Ver Speer  
5e pl MD Maud Brouwer 9.16 9.10 4.23 18.87  
16e pl MD Renske Hanekamp 9.72 8.19 3.86 13.99  
17e pl MD Francine van der Stoop 9.59 7.27 3.61 16.68  
22e pl MD Bente Hanekamp 10.46 7.44 3.27 18.46  
Zaterdag 18 mei Nelli Cooman Games Stadskan. 60m  1000m kogel hoog ver
7e MPA 1e jrs Fay Prins 10.40 4.18.62 4.82 1.10 3.26
  . 40m 600m bal  hoog ver
7e MPC Iva Prins 7.92 2.31.43 9.06 0.80 2.37
  . Hoog Kogel  Ver Speer Discus
MC Isabel van Houweling 1.40     34.44 27.34
MC Suusje Berkenbosch   8.58 4.26   22.99
Zaterdag 18 mei Ter Specke Bokaal Lisse Hoog 100mh      
  Léon Mak 1.87 14.69      
Zondag 19 mei Leiden Marathon          
  21,1 km          
370e (van 4153) Iris Bakker-Strieker 1.37.32        
1148e (van 4153) Floor Goes 1.48.03        
Zondag 19 mei Vaalserbergtrail          
  50 km          
32e man Klaas Draaijer 5.29.38        
15e vrouw Nel Schoehuijs 7.46.27        

Bekijk hier foto's van Aalt Wensink van de Trackmeeting in Wageningen



Bekijk alle nieuws berichten