Nieuws

Zondag 16 Juni 2019

Dit weekend stond natuurlijk in het teken van het Halve Marathon Festival in Zwolle (zie afonderlijke uitslagen). En vandaag was de 3e wedstrijd van de seniorencompetitie. Onze damesploeg presteerde heel goed door vandaag als 2e te eindigen in Emmeloord. Daarmee werden ze landelijk 5e in de eindstand en dat betekent dat ze op 8 september aan mogen treden bij de promotiewedstrijd.  De mannen konden helaas geen rol van betgekenis spelen en voor hen zit de competitie erop.

Afgelopen dinsdag liep Angelique van Ommen een fraai clubrecord in Kampen op de 2000 meer.

Dinsdag 11 juni Baanloop Kampen  
  1000m  
3e pl Mmas Dirk Wigmans 3.34.12
  2000m  
3e pl VMas Angelique van Ommen-Wiekens 7.43.20
4e pl Vmas Arjanne Rorije-Lever 8.55.01
Zaterdag 15 juni Groot Ginkelse Loop Wekerom  
  21,1 km  
6e V40 Nanette Dijkman 2.04.32
42e M40 Hubert Bögemann 2.04.32
Zaterdag 15 juni Pupillen Medaillewedstrijd Epe  
  zie apart verslag    uitslagen  
Zondag 16 juni Seniorencompetitie Emmeloord  
  Vrouwen 3e divisie  
100 meter Iris Reurink 13.28
100 meter Alisa Gelderman 13.75
200 meter Evelien van Houweling 27.19
200 meter Dominique Verheijen 27.48
400 meter Linde Augustinus 1.06.56
1500 meter Eveline Houtman 5.13.80
1500 meter Hellen Simens 5.53.74
100 meter horden Evelien van Houweling 17.14
100 meter horden Linde Augustinus 18.35
Kogelslingeren Iris Reurink 20.46
Kogelslingeren Esmee de Ruiter 16.05
Kogel Dominique Verheijen 10.85
Kogel Esmee de Ruiter 6.51
Hoog Karin van den Berg 1.55
Ver Dominique Verheijen 5.23
Ver Alisa Gelderman 4.64
4x400 Estafette Karin, Iris, Alisa, Eveline 4.36.88
Zondag 16 juni Seniorencompetitie Emmeloord  
  Mannen 3e divisie  
100 meter Wilco Jonker 12.71
100 meter Jurian Onderdijk 12.78
200 meter Arnout Mak 24.82
200 meter Jurian Onderdijk 25.50
400 meter Sander Klaassen 56.48
400 meter Wilco Jonker 57.79
800 meter Gijs van de Wetering 2.04.58
5000 meter Marcel van den Bosch 18.20.39
110meter horden Sander Klaassen 21.19
Kogel Ricardo Verheijen 11.21
Kogel Jasper Bruggeman 9.79
Kogelslingeren Ricardo Verheijen 22.42
Hoog Arnout Mak 1.75
Ver Jasper Bruggeman 5.86
Ver Arnout Mak 5.70
4x400 Estafette Jurian, Sander, Gijs, Wilco 3.56.75


Bekijk alle nieuws berichten