Euroma (8K)
                        UITSLAGENLIJST - 500 METER
17-03-2018 16:22                                                     

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Bruto    Netto     Km/Uur Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  -------- --------  ------ -------
    1     10  Anna van Elst              Flevo Delta           2009      1e M-8        2:04     2:04  14,516    4:08 
    2      2  Lucas Alexander Dokman     Wapenveld             2009      1e J-8        2:10     2:10  13,846    4:20 
    3     14  Naomi Eikelboom            Koninklijke Euroma    2010      2e M-8        2:17     2:16  13,235    4:34 
    4     24  Amber Veldkamp             Cialfo                2009      3e M-8        2:19     2:19  12,950    4:38 
    5      6  Nils den Besten            Hattem                2010      2e J-8        2:20     2:18  13,043    4:40 
    6     35  Niels Bruijns              Koninklijke Euroma    2010      3e J-8        2:22     2:20  12,857    4:44 
    7     37  Gerrit Wensink             't Loo Oldebroek      2009      4e J-8        2:23     2:22  12,676    4:46 
    8      4  Lisette Veldkamp           Cialfo                2011      4e M-8        2:25     2:24  12,500    4:50 
    9     26  Elin de Noord              Zwolle                2010      5e M-8        2:28     2:26  12,329    4:56 
   10     13  Lucas Eikelboom            Koninklijke Euroma    2012      5e J-8        2:28     2:26  12,329    4:56 
   11     12  Tomas de Groot             De Gemzen             2010      6e J-8        2:28     2:27  12,245    4:56 
   12     29  Arwen de Noord             Zwolle                2009      6e M-8        2:33     2:31  11,921    5:06 
   13     20  Jesper Boone               Hattem                2010      7e J-8        2:35     2:34  11,688    5:10 
   14     36  Norah van Elst             Flevo Delta           2011      7e M-8        2:36     2:36  11,538    5:12 
   15     33  Oscar van den Oosterkamp   De Gemzen             2010      8e J-8        2:40     2:38  11,392    5:20 
   16     22  Jasmijn van Nieuwenhoven   De Gemzen             2011      8e M-8        2:50     2:49  10,651    5:40 
   17      3  Julia Kaal                 De Gemzen             2011      9e M-8        2:54     2:53  10,405    5:48 
   18     17  Jara Stijf                 Koninklijke Euroma    2009     10e M-8        3:00     2:59  10,056    6:00 
   19     15  Resa Stijf                 Koninklijke Euroma    2011     11e M-8        3:03     3:01   9,945    6:06 
   20     43  Zoe Leusink                Genemuiden            2012     12e M-8        3:14     3:12   9,375    6:28 
   21     19  Zara Meuleman              Genemuiden            2013     13e M-8        4:02     4:01   7,469    8:04 
   22     34  Emma Meuleman              Genemuiden            2009     14e M-8        4:02     4:01   7,469    8:04 
   23     38  Levi Benjamin              Wapenveld             2014      9e J-8        5:07     5:05   5,902   10:14 
   24     30  Jill van den Essenburg     Wezep                 2014     15e M-8        5:41     5:39   5,310   11:22 
   25     42  Thomas Loon                Wapenveld             2010     10e J-8        6:00     5:57   5,042   12:00    
    
                        UITSLAGENLIJST - 1000 METER
17-03-2018 16:22                                                     

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Bruto    Netto     Km/Uur Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  -------- --------  ------ -------
    1     52  Maikel Potkamp             De Gemzen             2006      1e J9-12      3:48     3:46  15,929    3:48 
    2     51  Tom Fritsch                Hattem                2008      2e J9-12      3:59     3:58  15,126    3:59 
    3     66  Hendrik Olthuis            De Gemzen             2006      3e J9-12      4:00     3:58  15,126    4:00 
    4     67  Jonas Bakker               De Gemzen             2006      4e J9-12      4:01     3:59  15,063    4:01 
    5     77  Julian van Pijkeren        PEC 1910              2006      5e J9-12      4:19     4:17  14,008    4:19 
    6     61  Noëmi Blankvoort           De Gemzen             2008      1e M9-12      4:20     4:19  13,900    4:20 
    7     64  Bo Woortmeijer             ACO Van Elderen       2008      6e J9-12      4:28     4:27  13,483    4:28 
    8     68  Patrick Duiveman           Isala '96             2008      7e J9-12      4:30     4:28  13,433    4:30 
    9     55  Roos Hollander             De Gemzen             2008      2e M9-12      4:37     4:35  13,091    4:37 
   10     69  Quinty Lans                De Gemzen             2008      3e M9-12      4:37     4:36  13,043    4:37 
   11     50  Brenda Wensink             't Loo Oldebroek                8e J9-12      4:51     4:49  12,457    4:51 
   12     78  Dagmar Boone               De Gemzen             2008      4e M9-12      4:52     4:51  12,371    4:52 
   13     62  Carice van Arken           De Gemzen             2008      5e M9-12      4:57     4:56  12,162    4:57 
   14     63  Elodie van Arken           De Gemzen             2006      6e M9-12      4:57     4:56  12,162    4:57 
   15     54  Simon Bijsterbosch         Heerde                2007      9e J9-12      5:00     4:58  12,081    5:00 
   16     76  Renée Blok                 De Gemzen             2008      7e M9-12      5:05     5:03  11,881    5:05 
   17     72  Noah Sollie                Koninklijke Euroma    2008     10e J9-12      5:09     5:07  11,726    5:09 
   18     73  Mick Sollie                Koninklijke Euroma    2011     11e J9-12      5:09     5:07  11,726    5:09 
   19     53  Emmelie Renshoff           De Gemzen             2009      8e M9-12      5:14     5:13  11,502    5:14 
   20     71  Puck Hoogstra              Koninklijke Euroma    2009      9e M9-12      5:24     5:22  11,180    5:24 
   21     70  Dagmar Stavenga            Koninklijke Euroma    2009     10e M9-12      5:38     5:36  10,714    5:38 
   22     75  Valerie Stavenga           Koninklijke Euroma    2011     11e M9-12      5:39     5:37  10,682    5:39 
   23     74  Meike Stavenga             Koninklijke Euroma    2011     12e M9-12      6:31     6:29   9,254    6:31     

                           UITSLAGENLIJST - 5 KM
17-03-2018 16:22                                                     

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Bruto    Netto     Km/Uur Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  -------- --------  ------ -------
    1    105  Remco Akse                 BB lopers             1993      1e 5kM       17:45    17:44  16,917    3:33 
    2    326  Gertjan de Jong            Athlos                1993      2e 5kM       17:50    17:49  16,838    3:34 
    3    154  Gerco van den Brink        De Gemzen             1992      3e 5kM       17:59    17:58  16,698    3:35 
    4    331  Jan-Pieter Mondria         De Gemzen             1963      4e 5kM       18:02    18:01  16,651    3:36 
    5    283  Thomas Bennink             ACO Van Elderen       1997      5e 5kM       18:05    18:04  16,605    3:37 
    6    284  Sander Bennink             ACO Van Elderen       1997      6e 5kM       18:17    18:16  16,423    3:39 
    7    350  Mark Smit                  Koninklijke Euroma    1997      7e 5kM       18:40    18:39  16,086    3:44 
    8    321  Bertram Flier              Hattem                1996      8e 5kM       18:43    18:40  16,071    3:44 
    9    137  Gertjan Tichelaar          avVN                  1957      9e 5kM       18:51    18:50  15,929    3:46 
   10    148  Thijs Krukkert             Vitalis               1994     10e 5kM       18:53    18:52  15,901    3:46 
   11    111  Niek Koppenaal             Zwolle                1990     11e 5kM       18:54    18:52  15,901    3:46 
   12     90  Edwin Versteeg             Voorthuizen           1980     12e 5kM       19:00    18:58  15,817    3:48 
   13    158  Kevin van de Wetering      IJsselmuiden          1995     13e 5kM       19:18    19:15  15,584    3:51 
   14     92  Wouter van Gessel          BB lopers             1981     14e 5kM       19:19    19:18  15,544    3:51 
   15    313  Gerard Kroes               BB lopers             1970     15e 5kM       19:22    19:21  15,504    3:52 
   16    206  Timo Bomhof                Koninklijke Euroma    1981     16e 5kM       19:33    19:32  15,358    3:54 
   17    319  Jim van Emmerik            Cialfo                2004     17e 5kM       19:44    19:43  15,216    3:56 
   18    337  Lisa van Dijk              Koninklijke Euroma    1995      1e 5kV       19:59    19:57  15,038    3:59 
   19    276  Wilco Jonker               De Gemzen             1998     18e 5kM       20:16    20:12  14,851    4:03 
   20    347  Andre Meuleman             Cialfo                1970     19e 5kM       20:19    20:17  14,790    4:03 
   21    340  Ruben Benter               Raalte                1999     20e 5kM       20:22    20:21  14,742    4:04 
   22    159  Fabian van de Wetering     IJsselmuiden          2001     21e 5kM       20:30    20:28  14,658    4:06 
   23     93  Cas Kanis                  Isala '96             2005     22e 5kM       21:22    21:21  14,052    4:16 
   24     95  Niels van Lohuizen         Heerde                         23e 5kM       21:26    21:24  14,019    4:17 
   25    230  Willem Speksnijder         Isala '96             1982     24e 5kM       21:38    21:36  13,889    4:19 
   26     85  Frank van Bruggen          BB lopers             1997     25e 5kM       21:46    21:43  13,814    4:21 
   27    280  Edwin van Kolthoorn        De Gemzen             1975     26e 5kM       21:52    21:48  13,761    4:22 
   28    289  Kees van de Wetering       Loopgroep Aart Stigt  1963     27e 5kM       22:02    21:59  13,647    4:24 
   29    271  Edwin Middelveld           Zwolle                1969     28e 5kM       22:20    22:18  13,453    4:28 
   30    168  Bert Uitslag               Hattem                1985     29e 5kM       22:33    22:25  13,383    4:30 
   31     82  Mark Hessevoort            Zwolle                         30e 5kM       22:36    22:34  13,294    4:31 
   32    141  Stefan Reurink             De Gemzen             1997     31e 5kM       22:39    22:37  13,265    4:31 
   33    156  Ger de Jong                De Liemers            1961     32e 5kM       22:40    22:37  13,265    4:32 
   34    310  Eveline Houtman            De Gemzen             2001      2e 5kV       22:51    22:49  13,148    4:34 
   35    335  Gijs van de Wetering       De Gemzen             2002     33e 5kM       22:51    22:49  13,148    4:34 
   36    336  Nardie Mulder              PEC 1910              1988      3e 5kV       23:06    23:05  12,996    4:37 
   37    179  Edwin Sollie               Koninklijke Euroma    1980     34e 5kM       23:07    22:52  13,120    4:37 
   38    339  Niels Wessels              Koninklijke Euroma    1981     35e 5kM       23:08    23:01  13,034    4:37 
   39     88  John Bruinekreeft          Amersfoort            1981     36e 5kM       23:16    23:12  12,931    4:39 
   40    257  Yoren de Graaf             Salland               2003     37e 5kM       23:17    23:14  12,912    4:39 
   41     87  Fokke Glenn                Oldebroek                      38e 5kM       23:19    23:11  12,940    4:39 
   42    204  Adri Hebels                Koninklijke Euroma    1969     39e 5kM       23:23    23:17  12,885    4:40 
   43    341  Jaap Schoonhoven           Oldebroek             1966     40e 5kM       23:35    23:29  12,775    4:43 
   44    146  Femke Reitsema             Isala '96             2001      4e 5kV       23:36    23:35  12,721    4:43 
   45    209  Marc Bomhof                Koninklijke Euroma    1982     41e 5kM       23:43    23:37  12,703    4:44 
   46     89  Martine Zantingh           Hattem                1976      5e 5kV       23:51    23:48  12,605    4:46 
   47    254  Harry Veldkamp             Cialfo                1967     42e 5kM       23:53    23:50  12,587    4:46 
   48     91  Carla Steenbergen          Heerde                          6e 5kV       23:59    23:54  12,552    4:47 
   49    128  Floor Goes                 De Gemzen             1976      7e 5kV       24:01    23:54  12,552    4:48 
   50    224  Joris van de Meent         Heerde                2004     43e 5kM       24:04    24:02  12,483    4:48
   51    223  Naomi van de Meent         De Gemzen             2004      8e 5kV       24:06    24:04  12,465    4:49 
   52    315  Frans Zanders              Biddinghuizen         1961     44e 5kM       24:08    24:04  12,465    4:49 
   53    261  Patrick Scholten           Epe                   1991     45e 5kM       24:08    24:01  12,491    4:49 
   54    333  Mark van den Berg          IJsselmuiden          1980     46e 5kM       24:19    24:15  12,371    4:51 
   55    130  Mark Kraan                 Hattem                1978     47e 5kM       24:24    24:18  12,346    4:52 
   56    126  Gert Brussee               Nunspeet              1964     48e 5kM       24:25    24:21  12,320    4:53 
   57    213  Gert Bijsterbosch          Koninklijke Euroma    1965     49e 5kM       24:33    24:13  12,388    4:54 
   58    191  Mariske van de Wall        Koninklijke Euroma    1975      9e 5kV       24:34    24:28  12,262    4:54 
   59    212  Roland Duitman             Koninklijke Euroma    1981     50e 5kM       24:36    24:22  12,312    4:55 
   60    296  Natalja Duiveman           Isala '96             2003     10e 5kV       24:37    24:33  12,220    4:55 
   61    211  Sarah Sollie               Koninklijke Euroma    1982     11e 5kV       24:37    24:24  12,295    4:55 
   62    316  Carla Boekema              BB lopers             1959     12e 5kV       24:39    24:38  12,179    4:55 
   63    318  Emma van Emmerik           Cialfo                2002     13e 5kV       25:01    24:58  12,016    5:00 
   64    346  Henry Velthuijzen          Epe                   1964     51e 5kM       25:01    24:52  12,064    5:00 
   65     97  Alice Zielhuis             Wezep                 1974     14e 5kV       25:01    24:57  12,024    5:00 
   66    201  Tom Feteris                Koninklijke Euroma    1980     52e 5kM       25:11    24:56  12,032    5:02 
   67    241  Marlous Grolleman          Oldebroek             1992     15e 5kV       25:15    25:03  11,976    5:03 
   68    338  Daphne Wagtelenberg        Heerde                         16e 5kV       25:25    25:15  11,881    5:05 
   69    208  Martijn van der Beek       Koninklijke Euroma    1984     53e 5kM       25:25    25:18  11,858    5:05 
   70     99  Marcel Wagtelenberg        De Gemzen             1965     54e 5kM       25:26    25:17  11,866    5:05 
   71    325  Pieter Galema              Hattem                1956     55e 5kM       25:28    25:25  11,803    5:05 
   72     96  Bas Zielhuis               Wezep                          56e 5kM       25:32    25:28  11,780    5:06 
   73    210  Tiemen de Jonge            Koninklijke Euroma    1985     57e 5kM       25:32    25:26  11,796    5:06 
   74    344  Fleur van e Scheer         Zwolle                1992     17e 5kV       25:34    25:29  11,772    5:06 
   75    342  Henk Person                Zwolle                1965     58e 5kM       25:42    25:24  11,811    5:08 
   76    314  Renate Kroes               De Gemzen             1973     18e 5kV       25:49    25:46  11,643    5:09 
   77    104  Cor van den Berg           Hattem                1948     59e 5kM       25:59    25:49  11,620    5:11 
   78     81  Tobias eikelboom           hattem                2006     60e 5kM       26:06    25:52  11,598    5:13 
   79    175  Ilse Krist                 Zwolle                1999     19e 5kV       26:14    26:09  11,472    5:14 
   80    664  Peter Berenbeemd           Deventer              1950     61e 5kM       26:15    26:04  11,509    5:15 
   81    225  Antine Sytsma              Heerde                1973     20e 5kV       26:17    26:09  11,472    5:15 
   82     98  Margriet van Bruggen       PEC 1910              1974     21e 5kV       26:19    26:02  11,524    5:15 
   83    343  Jacqueline van de Scheer   Heerde                1961     22e 5kV       26:31    26:26  11,349    5:18 
   84    298  Dennis Eversen             Epe                   1983     62e 5kM       26:32    26:26  11,349    5:18 
   85    282  Tamara Frumau              Breda                 1976     23e 5kV       26:33    26:26  11,349    5:18 
   86    172  Jasper Stavenga            Koninklijke Euroma    1976     63e 5kM       26:54    26:43  11,229    5:22 
   87    190  Tom Zwijnenberg            Koninklijke Euroma    2002     64e 5kM       26:57    26:47  11,201    5:23 
   88    349  Hans Lubbers                                     1964     65e 5kM       27:00    26:46  11,208    5:24 
   89    312  Jan Bosman                 Heerde                1966     66e 5kM       27:03    26:54  11,152    5:24 
   90     94  Andre vd Steenhoven        Heerde                         67e 5kM       27:04    26:55  11,146    5:24 
   91    270  Ewoud Beumer               Zwolle                1987     68e 5kM       27:07    26:52  11,166    5:25 
   92    301  John de Heij               De Gemzen             1962     69e 5kM       27:18    27:07  11,063    5:27 
   93    132  JanPeter van Keulen        Heerde                1968     70e 5kM       27:18    27:08  11,057    5:27 
   94    306  Mans Veldsink              Dedemsvaart           1957     71e 5kM       27:22    27:17  10,996    5:28 
   95    324  Evelien Pannekoek          Cialfo                1986     24e 5kV       27:26    27:20  10,976    5:29 
   96    229  Nienke Leijen              Heerde                1993     25e 5kV       27:35    27:29  10,916    5:31 
   97    323  Dick Doornenbal            Elburg                1948     72e 5kM       27:42    27:35  10,876    5:32 
   98    348  Britt Termes               Wezep                 1993     26e 5kV       28:04    27:52  10,766    5:36 
   99    238  Wim Krooshof               De Gemzen             1951     73e 5kM       28:04    27:52  10,766    5:36 
  100    288  Linda van den Essenburg    Wezep                 1987     27e 5kV       28:11    28:02  10,702    5:38
  101    122  Jan Krijgsman              Epe                   1962     74e 5kM       28:26    28:15  10,619    5:41 
  102    250  Ferdi de Groot             Zwolle                1982     75e 5kM       28:27    28:15  10,619    5:41 
  103    329  Flip Nijhoff               De Gemzen             1952     76e 5kM       28:30    28:17  10,607    5:42 
  104    334  Henk Brouwer               De Gemzen             1952     77e 5kM       28:34    28:22  10,576    5:42 
  105    153  Margreet Otten             Atletics Nijverdal    1970     28e 5kV       28:37    28:24  10,563    5:43 
  106    101  Yvonne Kremer              De Gemzen             1969     29e 5kV       28:57    28:49  10,411    5:47 
  107    311  Renate van Pijkeren        PEC 1910              1977     30e 5kV       29:02    28:54  10,381    5:48 
  108    351  Wilma Dekker               Koninklijke Euroma    1960     31e 5kV       29:06    28:20  10,588    5:49 
  109    134  Dick de Graaf              Heerde                1958     78e 5kM       29:11    29:08  10,297    5:50 
  110    246  Marjan Dijkhuizen          Oldebroek             1986     32e 5kV       29:13    29:00  10,345    5:50 
  111    330  Gerard de Jong             De Gemzen             1954     79e 5kM       29:15    29:02  10,333    5:51 
  112    220  Jan Willem Kroeze          Koninklijke Euroma    1977     80e 5kM       29:20    29:04  10,321    5:52 
  113    151  Nico Eggens                PEC 1910              1960     81e 5kM       29:22    29:14  10,262    5:52 
  114    207  Jannet ter Wijlen          Koninklijke Euroma    1987     33e 5kV       29:32    29:18  10,239    5:54 
  115    138  Lucien Hatzmann            De Gemzen             1970     34e 5kV       29:37    29:32  10,158    5:55 
  116    308  Bertil Oonk                Zwolle                1969     82e 5kM       29:42    29:31  10,164    5:56 
  117    173  Renate Klink               Koninklijke Euroma    1979     35e 5kV       29:43    29:33  10,152    5:56 
  118    120  Enny Vros                  Hattem                1961     36e 5kV       29:54    29:48  10,067    5:58 
  119    199  Erwin Welink               Koninklijke Euroma    1977     83e 5kM       30:03    29:46  10,078    6:00 
  120    176  Johanne Ros                Koninklijke Euroma    1980     37e 5kV       30:25    30:09   9,950    6:05 
  121    171  Heidi Eikelboom            Koninklijke Euroma    1978     38e 5kV       30:33    30:19   9,896    6:06 
  122    163  Erik Verstraelen           Biddinghuizen         1978     84e 5kM       30:40    30:27   9,852    6:08 
  123    244  Steane Hamer               Wapenveld             1979     39e 5kV       30:48    30:42   9,772    6:09 
  124    145  Mannes Agterhuis           Wezep                 1951     85e 5kM       30:50    30:20   9,890    6:10 
  125    109  Harmke de Vries            De Gemzen             1970     40e 5kV       30:52    30:47   9,746    6:10 
  126    252  Alien Bijsterbosch         De Gemzen             1967     41e 5kV       30:52    30:48   9,740    6:10 
  127    219  Robert Bosch               Koninklijke Euroma    1978     86e 5kM       30:57    30:42   9,772    6:11 
  128    103  Nastasja Blankvoort        Hattem                1980     42e 5kV       30:58    30:42   9,772    6:11 
  129     80  Wiljanne Pierik            Zwolle                1984     43e 5kV       30:59    30:47   9,746    6:11 
  130    203  Chantal van Loon           Koninklijke Euroma    1980     44e 5kV       31:03    30:47   9,746    6:12 
  131    174  Anita Kolthof              Koninklijke Euroma    1968     45e 5kV       31:04    31:02   9,667    6:12 
  132    197  Sandra Karkdijk            Koninklijke Euroma    1971     46e 5kV       31:04    31:02   9,667    6:12 
  133    242  Janny Reezigt-Ponsteen     De Gemzen             1949     47e 5kV       31:15    31:08   9,636    6:15 
  134    267  Mariëlle Bosch             Veessen               1985     48e 5kV       31:17    31:06   9,646    6:15 
  135    332  Hillinda Booi              IJsselmuiden          1981     49e 5kV       31:22    31:10   9,626    6:16 
  136    182  Bertine Tijdhof            Koninklijke Euroma    1964     50e 5kV       31:23    31:07   9,641    6:16 
  137    279  Arnoud Dokter              avVN                  1979     87e 5kM       31:28    31:06   9,646    6:17 
  138    327  Jacqueline Eikenaar        Heerde                1978     51e 5kV       31:29    31:07   9,641    6:17 
  139    222  Leonie Middendorp          Koninklijke Euroma    1982     52e 5kV       31:37    31:27   9,539    6:19 
  140    265  Lenie Omtzigt              Apeldoorn             1959     53e 5kV       31:40    31:30   9,524    6:20 
  141    345  Herman Brummel             Heerde                         88e 5kM       31:41    31:31   9,519    6:20 
  142     86  Michel ten Hove            Wezep                 1988     89e 5kM       32:27    32:17   9,293    6:29 
  143    255  José Poelhekke             PEC 1910              1961     54e 5kV       32:32    32:25   9,254    6:30 
  144    113  Karola Reuvekamp           Zwolle                1961     55e 5kV       32:32    32:25   9,254    6:30 
  145    285  Jacqueline Eggens          Zwolle                1962     56e 5kV       32:36    32:29   9,236    6:31 
  146    317  Annemarie Veldkamp         De Gemzen             1966     57e 5kV       32:39    32:35   9,207    6:31 
  147    170  Rene de Vries              Koninklijke Euroma    1969     90e 5kM       32:51    32:35   9,207    6:34 
  148    226  Jessica Meuleman           Genemuiden            1985     58e 5kV       32:51    32:48   9,146    6:34 
  149     83  Jan Kemper                 PEC 1910                       91e 5kM       32:54    32:43   9,170    6:34 
  150    194  Maaike Sleurink-Kramer     Koninklijke Euroma    1991     59e 5kV       33:54    33:42   8,902    6:46
  151    263  Anna de Graaf              Epe                   1964     60e 5kV       33:58    33:49   8,871    6:47 
  152    121  Miranda van der Haar       Veessen               1971     61e 5kV       33:58    33:49   8,871    6:47 
  153    166  Bea Claessens              Oene                  1954     62e 5kV       34:14    34:01   8,819    6:50 
  154    304  Evelyn Nieuwland           Koninklijke Euroma    1954     63e 5kV       34:31    34:23   8,725    6:54 
  155     84  Jurrie Teeuwen             De Gemzen             1940     92e 5kM       34:38    34:33   8,683    6:55 
  156    161  Johan van Santen           avVN                  1953     93e 5kM       35:13    35:08   8,539    7:02 
  157    328  Ans Nijhoff                Elburg                1953     64e 5kV       35:43    35:39   8,415    7:08 
  158    102  Simone Rorije              Wapenveld             1978     65e 5kV       35:59    35:40   8,411    7:11 
  159    216  Hannie Vijge-Bijsterbosch  Koninklijke Euroma    1961     66e 5kV       36:00    35:38   8,419    7:12 
  160    162  Corry Huffels              Amersfoort            1950     67e 5kV       37:24    37:13   8,061    7:28 
  161    320  Hillie Bos                 Veendam               1966     68e 5kV       37:46    37:28   8,007    7:33 
  162    107  Antje Mulder               Wildervank            1960     69e 5kV       37:47    37:29   8,004    7:33 
  163    181  Henk Vijge                 Koninklijke Euroma    1958     94e 5kM       46:01    45:32   6,589    9:12 
  164    278  Petra Vels                 Wezep                 1968     70e 5kV       53:41    43:18   6,928   10:44 
  165    290  Els Hekstra                De Gemzen             1960     71e 5kV       53:48    43:24   6,912   10:45 

                          UITSLAGENLIJST - 10 KM
17-03-2018 16:21                                                     

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Bruto    Netto     Km/Uur Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  -------- --------  ------ -------
    1    618  Jan Schra                  BB lopers             1988      1e 10Msn     34:04    34:03  17,621    3:24 
    2    419  Bas Mekking                De Gemzen             1977      1e 10M40     34:13    34:12  17,544    3:25 
    3    703  Maarten Nieuwenhuis        BB lopers             1979      2e 10Msn     35:45    35:44  16,791    3:34 
    4    426  Ewout de Vos               De Gemzen             1985      3e 10Msn     35:53    35:52  16,729    3:35 
    5    404  Marcel de Bats             Cialfo                1986      4e 10Msn     36:01    36:00  16,667    3:36 
    6    464  Arjen Sanderse             PEC 1910              1980      5e 10Msn     36:49    36:48  16,304    3:40 
    7    674  Tess Boekema               BB lopers             1993      1e 10Vsn     36:59    36:58  16,231    3:41 
    8    581  Hellen Berger- de Vries    BB lopers             1979      2e 10Vsn     37:03    37:02  16,202    3:42 
    9    603  Ronald Nooteboom           Apeldoorn             1983      6e 10Msn     37:03    37:01  16,209    3:42 
   10    476  Willem de Weerdt           Cialfo                1955      1e 10M50     37:28    37:27  16,021    3:44 
   11    659  Michel Blaauwgeers         BB lopers             1972      2e 10M40     37:45    37:44  15,901    3:46 
   12    436  Marcel van den Bosch       De Gemzen             1971      3e 10M40     38:16    38:15  15,686    3:49 
   13    385  Erik Baten                 Apeldoorn                       2e 10M50     38:38    38:37  15,537    3:51 
   14    643  Marc van der Linde         Elburg                1973      4e 10M40     38:41    38:39  15,524    3:52 
   15    588  Hans Peters                Vaassen               1980      7e 10Msn     39:09    39:08  15,332    3:54 
   16    661  Sjoerd van Westerop        Zwolle                1979      8e 10Msn     39:10    39:08  15,332    3:55 
   17    715  Arjan de Haan              Rouveen               1976      5e 10M40     39:12    39:08  15,332    3:55 
   18    600  Tino Berkenbosch                                 1972      6e 10M40     39:19    39:17  15,274    3:55 
   19    477  Maurits Bloem              BB lopers             1981      9e 10Msn     39:21    39:19  15,261    3:56 
   20    491  Robert Reitsema            Isala '96             1965      3e 10M50     39:40    39:39  15,132    3:58 
   21    544  Michiel Bronsink           Oldebroek             1985     10e 10Msn     40:13    40:12  14,925    4:01 
   22    670  Michiel Scholten           Heerde                1990     11e 10Msn     40:16    40:12  14,925    4:01 
   23    398  Aalt Wensink               De Gemzen             1978      7e 10M40     40:25    40:24  14,851    4:02 
   24    619  Wynand Fokkert             BB lopers             1977      8e 10M40     40:37    40:35  14,784    4:03 
   25    702  Lieve Tollet               BB lopers             1980      3e 10Vsn     40:42    40:40  14,754    4:04 
   26    367  Izak Hiemstra              BB lopers             1969      9e 10M40     40:48    40:46  14,718    4:04 
   27    427  Gert-Jan Oosterveen        Utrecht               1984     12e 10Msn     40:52    40:50  14,694    4:05 
   28    388  Janko van Arken            De Gemzen             1976     10e 10M40     40:58    40:55  14,664    4:05 
   29    486  Evert Flier                Hattem                1962      4e 10M50     41:04    41:02  14,622    4:06 
   30    410  Marten Beeftink            Hattem                1965      5e 10M50     41:04    41:01  14,628    4:06 
   31    391  Johan van Hoorn            Hattem                1972     11e 10M40     41:04    41:01  14,628    4:06 
   32    483  Maureen Houtman            De Gemzen             1977      1e 10V40     41:12    41:09  14,581    4:07 
   33    680  Hermine van 't Hul         De Gemzen             1978      4e 10Vsn     41:55    41:52  14,331    4:11 
   34    368  Floris van Weringh         Zwolle                1977     12e 10M40     41:56    41:52  14,331    4:11 
   35    422  René Kip                   PEC 1910              1979     13e 10Msn     41:58    41:55  14,314    4:11 
   36    362  Dennis Brandenburg         Steenwijk             1980     14e 10Msn     42:08    42:06  14,252    4:12 
   37    514  Hubert Bögemann            De Gemzen             1962      6e 10M50     42:20    42:18  14,184    4:14 
   38    541  Theo Boekema               BB lopers             1957      7e 10M50     42:21    42:19  14,179    4:14 
   39    617  Ferdinand van de Lang      Wapenveld             1986     15e 10Msn     42:24    42:11  14,224    4:14 
   40    530  Maurice van der Vinne      Koninklijke Euroma    1980     16e 10Msn     42:29    42:20  14,173    4:14 
   41    531  Ernst Zwijnenberg          Koninklijke Euroma    1976     13e 10M40     42:33    42:25  14,145    4:15 
   42    516  Timo Hacquebord            Isala '96             1999     17e 10Msn     42:49    42:47  14,024    4:16 
   43    416  Henry Bruins               Hattem                1976     14e 10M40     42:51    42:43  14,046    4:17 
   44    522  Tijn van den Hazel         Zwolle                1970     15e 10M40     43:00    42:57  13,970    4:18 
   45    728  Bert van Dijk              Koninklijke Euroma    1959      8e 10M50     43:01    42:53  13,991    4:18 
   46    666  Sander van den Tillaart    Twello                1983     18e 10Msn     43:12    43:09  13,905    4:19 
   47    572  Jan-Maarten Bomhof         Koninklijke Euroma    1981     19e 10Msn     43:17    43:15  13,873    4:19 
   48    375  Erik Makkinga              BB lopers             1965      9e 10M50     43:21    43:17  13,862    4:20 
   49    651  Saskia Schutte             Cialfo                1972      2e 10V40     43:28    43:25  13,820    4:20 
   50    480  Renate Bredenoort          Lopikerkapel          1979      5e 10Vsn     43:54    43:42  13,730    4:23
   51    408  Herman Bruins              Isala '96             1965     10e 10M50     44:06    44:02  13,626    4:24 
   52    466  Jacob Wietsma              AV Rijssen            1961     11e 10M50     44:21    44:19  13,539    4:26 
   53    677  Marcel Brands              Heerde                1974     16e 10M40     44:32    44:26  13,503    4:27 
   54    738  Yan Blaauw                 Wezep                 1973     17e 10M40     44:46    44:41  13,428    4:28 
   55    420  Diederik Lagerweij         Heerde                1989     20e 10Msn     44:47    44:35  13,458    4:28 
   56    571  Tom Linneman               Koninklijke Euroma    1988     21e 10Msn     45:11    45:00  13,333    4:31 
   57    456  Harm Prins                 Isala '96             1963     12e 10M50     45:18    45:12  13,274    4:31 
   58    440  Martin Mekelenkamp         De Gemzen             1991     22e 10Msn     45:20    45:09  13,289    4:32 
   59    489  Corné van der Worp         Hattem                1966     13e 10M50     45:20    45:15  13,260    4:32 
   60    665  Tjibbe de Vries            BB lopers             1954     14e 10M50     45:24    45:20  13,235    4:32 
   61    383  Mike Mekking               Zwolle                1995     23e 10Msn     45:27    45:13  13,269    4:32 
   62    688  Paulien van Boven          De Gemzen             1980      6e 10Vsn     45:29    45:22  13,226    4:32 
   63    577  Marian Fuselier            Heino                 1962      1e 10V50     45:30    45:26  13,206    4:33 
   64    746  Arien de Wilde             Zwolle                1971     18e 10M40     45:36    45:28  13,196    4:33 
   65    478  Harrie Hatzmann            De Gemzen             1971     19e 10M40     45:40    45:34  13,168    4:34 
   66    543  Dennie Meiberg             Koninklijke Euroma    1977     20e 10M40     45:51    45:39  13,143    4:35 
   67    656  Ton Roelofs                PEC 1910              1968     15e 10M50     45:51    45:32  13,177    4:35 
   68    673  Joost Vastbinder           AV '34                1970     21e 10M40     45:53    45:39  13,143    4:35 
   69    696  Anja Leusink               Genemuiden            1985      7e 10Vsn     45:55    45:52  13,081    4:35 
   70    405  Gerrit van Heerde          Dalfsen               1985     24e 10Msn     45:57    45:41  13,134    4:35 
   71    474  Gerhard van Vilsteren      Isala '96             1969     22e 10M40     45:58    45:53  13,077    4:35 
   72    546  Jeroen Eikelboom           Koninklijke Euroma    1976     23e 10M40     46:34    46:15  12,973    4:39 
   73    671  Freek van de Graaf         De Gemzen             1970     24e 10M40     46:36    46:28  12,912    4:39 
   74    441  Jan Strik                  De Gemzen             1957     16e 10M50     46:36    46:32  12,894    4:39 
   75    750  Joachim van Olst           Zwolle                1987     25e 10Msn     46:45    46:34  12,885    4:40 
   76    730  Dennis van der Vechte      Koninklijke Euroma    1984     26e 10Msn     46:48    46:39  12,862    4:40 
   77    501  Hilbert Kraaij             De Gemzen             1980     27e 10Msn     46:54    46:46  12,830    4:41 
   78    698  Patrick Visch              De Gemzen             1986     28e 10Msn     46:56    46:45  12,834    4:41 
   79    423  Gerard Koopman             PEC 1910              1968     25e 10M40     47:04    46:41  12,853    4:42 
   80    479  Jan Snijder                Nieuwleusen           1961     17e 10M50     47:08    46:55  12,789    4:42 
   81    710  Jeroen Nijeboer Warmloper  Zwolle                1976     26e 10M40     47:16    46:55  12,789    4:43 
   82    747  Fred van Dam               Zwolle                         29e 10Msn     47:18    47:12  12,712    4:43 
   83    699  Erica Veneman              Klarenbeek                      3e 10V40     47:21    47:14  12,703    4:44 
   84    400  Hellen Simens              De Gemzen             1986      8e 10Vsn     47:21    47:15  12,698    4:44 
   85    365  Theo Hanekamp              De Gemzen             1972     27e 10M40     47:22    47:16  12,694    4:44 
   86    520  Jessica Bronkhorst         Twello                1984      9e 10Vsn     47:32    47:28  12,640    4:45 
   87    654  Raymond Wieten             Zwolle                1971     28e 10M40     47:45    47:25  12,654    4:46 
   88    734  Jan Ettema                 Apeldoorn             1956     18e 10M50     47:49    47:40  12,587    4:46 
   89    732  Matthieu van den Broeke    De Gemzen             1997     30e 10Msn     47:55    47:40  12,587    4:47 
   90    616  Joop de Weerd              Apeldoorn             1969     29e 10M40     47:56    47:41  12,583    4:47 
   91    418  Fred Kroese                Wezep                 1970     30e 10M40     48:06    47:34  12,614    4:48 
   92    471  Pascal Remmerts            De Gemzen             1976     31e 10M40     48:07    47:54  12,526    4:48 
   93    621  Dennis Mulder              Hattem                1985     31e 10Msn     48:09    48:03  12,487    4:48 
   94    551  Martin Schrijver           Koninklijke Euroma    1986     32e 10Msn     48:21    48:04  12,483    4:50 
   95    511  Marrie de Kreek            De Gemzen             1965      2e 10V50     48:26    48:12  12,448    4:50 
   96    442  Manfred Reuvekamp          Zwolle                1976     32e 10M40     48:26    48:13  12,444    4:50 
   97    412  Matthias Kaat              Kampen                1993     33e 10Msn     48:34    48:11  12,452    4:51 
   98    623  Wouter Kasemier            De Gemzen             1978     33e 10M40     48:47    48:37  12,341    4:52 
   99    497  Peter van Engen            Zwolle                1975     34e 10M40     49:08    48:43  12,316    4:54 
  100    644  Giorgo Thymgio             Hattem                1963     19e 10M50     49:09    49:00  12,245    4:54
  101    372  Jan Kers                   Zwolle                1969     35e 10M40     49:09    49:05  12,224    4:54 
  102    361  Angelique van Ommen        De Gemzen             1981     10e 10Vsn     49:10    49:03  12,232    4:55 
  103    529  Vincent Korenromp          Koninklijke Euroma    1984     34e 10Msn     49:13    48:53  12,274    4:55 
  104    640  Frank Stegeman             Nijbroek              1971     36e 10M40     49:19    49:19  12,166    4:55 
  105    485  Frans van Delft            Zwolle                1961     20e 10M50     49:27    49:04  12,228    4:56 
  106    611  Jojanneke Ilbrink-Kers     De Gemzen             1988     11e 10Vsn     49:36    49:29  12,125    4:57 
  107    533  Berend Wagena              Epe                            35e 10Msn     49:38    49:27  12,133    4:57 
  108    606  Geertruida Brommer         Wezep                 1974      4e 10V40     49:45    49:26  12,138    4:58 
  109    537  Ingrid Pronk               Koninklijke Euroma    1973      5e 10V40     49:45    49:27  12,133    4:58 
  110    461  Aleid Bosch                De Gemzen             1950     21e 10M50     49:52    49:43  12,068    4:59 
  111    717  Anita Deemter              Vechtdallopers        1963      3e 10V50     50:11    50:07  11,972    5:01 
  112    749  Sebastian van Hove         Kampen                1995     36e 10Msn     50:15    50:14  11,944    5:01 
  113    475  Anton Bos                  Zwolle                1976     37e 10M40     50:16    49:58  12,008    5:01 
  114    397  Bertus Rossing             Wildervank            1958     22e 10M50     50:22    50:15  11,940    5:02 
  115    552  Wijnand van Asselt         Koninklijke Euroma    1984     37e 10Msn     50:24    50:07  11,972    5:02 
  116    631  Nanette Dijkman            De Gemzen             1975      6e 10V40     50:25    50:15  11,940    5:02 
  117    597  Harma Makken-Slijkhuis     Assen                 1986     12e 10Vsn     50:42    50:36  11,858    5:04 
  118    598  Arnout Slijkhuis           Assen                 1982     38e 10Msn     50:42    50:36  11,858    5:04 
  119    527  Bas den Hollander          AV '34                1950     23e 10M50     50:58    50:35  11,862    5:05 
  120    705  Maurice Kommer             Heerde                1982     39e 10Msn     51:00    50:39  11,846    5:06 
  121    455  Jan Bogaard                De Gemzen             1951     24e 10M50     51:09    50:59  11,769    5:06 
  122    415  Henny Puttenstein          De Gemzen             1957      4e 10V50     51:09    50:56  11,780    5:06 
  123    528  Cisca Kiffers-van Melis    Wapenveld             1956      5e 10V50     51:10    50:59  11,769    5:07 
  124    726  Jan Kroon                  Koninklijke Euroma    1961     25e 10M50     51:18    50:56  11,780    5:07 
  125    737  Ernst de Vries             Zwolle                1972     38e 10M40     51:20    51:02  11,757    5:08 
  126    496  Lynette van Rooijen        Zalk                  1969      7e 10V40     51:21    51:13  11,715    5:08 
  127    707  Dick van Voorst            Hasselt               1947     26e 10M50     51:22    51:15  11,707    5:08 
  128    679  Dick de Reus               Nunspeet              1954     27e 10M50     51:27    51:08  11,734    5:08 
  129    523  Jurrie Hersevoort          Zwolle                1962     28e 10M50     51:27    51:13  11,715    5:08 
  130    470  Paul Termes                De Gemzen             1955     29e 10M50     51:31    51:21  11,685    5:09 
  131    714  Geke Tempelman             Vechtdallopers        1970      8e 10V40     51:36    51:33  11,639    5:09 
  132    752  Helen de Roode             Amersfoort            1981     13e 10Vsn     51:45    51:23  11,677    5:10 
  133    547  Christiaan Naberman        Koninklijke Euroma    1989     40e 10Msn     51:48    51:18  11,696    5:10 
  134    467  Gerard Krist               De Gemzen             1969     39e 10M40     51:52    51:46  11,590    5:11 
  135    430  Marten Muller              Wezep                 1956     30e 10M50     51:53    51:47  11,587    5:11 
  136    403  Marcel den Besten          Hattem                1974     40e 10M40     51:58    51:39  11,617    5:11 
  137    377  Ada van Beek               Zwolle                1966      6e 10V50     51:59    51:52  11,568    5:11 
  138    684  Linda Polinder             De Gemzen             1980     14e 10Vsn     52:11    51:58  11,546    5:13 
  139    499  Nathalie Brink             Isala '96             1990     15e 10Vsn     52:15    51:51  11,572    5:13 
  140    488  Cees Buijs                 De Gemzen             1952     31e 10M50     52:16    52:08  11,509    5:13 
  141    518  Wim Duiveman               Kampen                1973     41e 10M40     52:21    52:14  11,487    5:14 
  142    369  Martijn van Riele          Zwolle                1978     41e 10Msn     52:22    51:56  11,553    5:14 
  143    650  Rudie Krukkert             De Gemzen             1965     32e 10M50     52:24    52:14  11,487    5:14 
  144    407  Helga van den Oord         Zwolle                1982     16e 10Vsn     52:25    51:59  11,542    5:14 
  145    411  Jan Kaat                   De Gemzen             1959     33e 10M50     52:35    52:11  11,498    5:15 
  146    740  Carla van Boven            PEC 1910              1976      9e 10V40     52:37    52:25  11,447    5:15 
  147    413  Remco Lootens              Hattem                1972     42e 10M40     52:49    52:41  11,389    5:16 
  148    452  Hans de Regt               Zwolle                1959     34e 10M50     52:55    52:40  11,392    5:17 
  149    392  Ellen Zandink              Zwolle                1962      7e 10V50     53:07    52:55  11,339    5:18 
  150    429  Liesbeth Stobbink          Hattem                1975     10e 10V40     53:14    52:55  11,339    5:19
  151    519  Joriska Schrijer           Kampen                1974     11e 10V40     53:16    53:08  11,292    5:19 
  152    386  Gerda Kloek                Dedemsvaart           1958      8e 10V50     53:19    53:15  11,268    5:19 
  153    381  Theo van de Krol           Zwolle                1966     35e 10M50     53:24    53:08  11,292    5:20 
  154    402  Andre de Zwaan             Running2000           1985     42e 10Msn     53:26    53:09  11,289    5:20 
  155    601  Rein Kasper                IJsselmuiden          1967     36e 10M50     53:28    53:10  11,285    5:20 
  156    596  Barend ten Have            Isala '96             1941     37e 10M50     53:29    53:13  11,275    5:20 
  157    550  Henk Naberman              Koninklijke Euroma    1971     43e 10M40     53:36    53:07  11,296    5:21 
  158    396  Carlo van Velde            Well Lb               1974     44e 10M40     53:41    53:23  11,239    5:22 
  159    653  Gerda van 't Ende          De Gemzen             1964      9e 10V50     53:42    53:28  11,222    5:22 
  160    517  Nico Lijkendijk            De Gemzen             1968     38e 10M50     53:45    53:22  11,243    5:22 
  161    454  Corry Timmermans           De Gemzen             1966     10e 10V50     53:46    53:38  11,187    5:22 
  162    727  Hannie Kroon               Koninklijke Euroma    1961     11e 10V50     53:46    53:23  11,239    5:22 
  163    409  Ineke van Heerde           Wezep                 1990     17e 10Vsn     53:50    53:33  11,204    5:23 
  164    741  Jan ten Burg               PEC 1910              1950     39e 10M50     53:54    53:41  11,177    5:23 
  165    394  Andre Welles               Arnhem                1965     40e 10M50     54:02    53:53  11,135    5:24 
  166    490  Aaltje Post                De Gemzen             1971     12e 10V40     54:05    53:51  11,142    5:24 
  167    494  Wiim Westerink             De Gemzen             1958     41e 10M50     54:06    53:41  11,177    5:24 
  168    607  Irinne van der Sluis       PEC 1910              1982     18e 10Vsn     54:06    53:53  11,135    5:24 
  169    432  Gonnie Daniels             Putten                1961     12e 10V50     54:08    54:00  11,111    5:24 
  170    370  Joost Smink                Zwolle                1975     45e 10M40     54:09    53:44  11,166    5:24 
  171    526  Tonny Holleboom            Broekland Ov          1953     42e 10M50     54:12    53:43  11,170    5:25 
  172    689  Gerjo ter Beeke            Hoogland              1967     43e 10M50     54:16    53:58  11,118    5:25 
  173    451  Bert Vlijm                 De Gemzen             1959     44e 10M50     54:16    53:53  11,135    5:25 
  174    708  Frits Lautenbag            De Gemzen             1948     45e 10M50     54:16    53:55  11,128    5:25 
  175    691  Joost ter Beeke            Apeldoorn             1982     43e 10Msn     54:17    53:59  11,115    5:25 
  176    574  Gert Jan Por               Koninklijke Euroma    1984     44e 10Msn     54:33    54:13  11,067    5:27 
  177    512  Natalie Verlinden          Biddinghuizen         1976     13e 10V40     54:33    54:23  11,033    5:27 
  178    625  Marlies Smith              Isala '96             1982     19e 10Vsn     54:34    54:10  11,077    5:27 
  179    472  Ruben Schaap               Isala '96             1976     46e 10M40     54:34    54:13  11,067    5:27 
  180    748  Peter van Heerde           Zwolle                1965     46e 10M50     54:46    54:21  11,040    5:28 
  181    468  Arjanne van Heijningen     SV Veendam            1967     13e 10V50     54:48    54:40  10,976    5:28 
  182    445  Ton van Doorn              Hattem                1944     47e 10M50     54:56    54:40  10,976    5:29 
  183    735  Wilfred de Vries           Zwolle                1966     48e 10M50     54:56    54:39  10,979    5:29 
  184    406  Anne Docter                De Gemzen             1971     47e 10M40     55:16    55:04  10,896    5:31 
  185    508  Berend Brijder             Isala '96             1952     49e 10M50     55:24    54:59  10,912    5:32 
  186    525  Regina Mulder              PEC 1910              1973     14e 10V40     55:26    55:12  10,870    5:32 
  187    482  Johan Tuten                Dalfsen               1967     50e 10M50     55:27    55:13  10,866    5:32 
  188    453  Bettie van Bruggen         PEC 1910              1960     14e 10V50     55:29    55:14  10,863    5:32 
  189    729  Anouk van Dijk             Koninklijke Euroma    1994     20e 10Vsn     55:34    55:22  10,837    5:33 
  190    428  Ina Inkelaar               Zwolle                1971     15e 10V40     55:36    55:20  10,843    5:33 
  191    608  Jurrian Bijsterbosch       Heerde                1973     48e 10M40     55:41    55:32  10,804    5:34 
  192    498  Hendri de Groot            Kampen                1984     21e 10Vsn     55:50    55:33  10,801    5:35 
  193    627  Marianne Gelderman         De Gemzen             1970     16e 10V40     55:55    55:33  10,801    5:35 
  194    450  Herman Dorgelo             Hattem                1964     51e 10M50     55:57    55:42  10,772    5:35 
  195    724  Johan Nieuwland            Koninklijke Euroma    1954     52e 10M50     56:13    55:49  10,749    5:37 
  196    648  Helma Bloemert             Staphorst             1967     15e 10V50     56:22    56:13  10,673    5:38 
  197    605  Marietje Nijhof            PEC 1910              1963     16e 10V50     56:40    56:12  10,676    5:40 
  198    694  Mirjam Ubels               PEC 1910              1987     22e 10Vsn     56:42    56:11  10,679    5:40 
  199    744  Gerrit Schuurman           Dalfsen                        45e 10Msn     56:42    56:31  10,616    5:40 
  200    378  Helga Brink                Zwolle                1968     17e 10V40     56:44    56:29  10,623    5:40
  201    481  Karin Tuten                Dalfsen               1967     17e 10V50     56:52    56:38  10,594    5:41 
  202    745  Frederiek de Boer          Staphorst             1974     18e 10V40     56:52    56:43  10,579    5:41 
  203    678  Jenny van 't Hof           De Gemzen             1971     19e 10V40     57:00    56:54  10,545    5:42 
  204    662  Jan den Boer               Wapenveld             1957     53e 10M50     57:26    56:54  10,545    5:44 
  205    663  Marianne den Boer - de Gr  Wapenveld             1966     18e 10V50     57:26    56:55  10,542    5:44 
  206    389  Janette koopman            PEC 1910              1965     19e 10V50     57:32    57:05  10,511    5:45 
  207    376  Claudia Bruijs             PEC 1910              1968     20e 10V40     57:33    57:06  10,508    5:45 
  208    492  Michiel Zeeman             PEC 1910              1972     49e 10M40     57:54    57:32  10,429    5:47 
  209    624  Jantina van den Bosch      De Gemzen             1968     21e 10V40     57:55    57:38  10,411    5:47 
  210    424  Andrea van 't Hul          Zwolle                1968     22e 10V40     57:59    57:38  10,411    5:47 
  211    742  Anneke den Bouwmeester     Dalfsen               1962     20e 10V50     58:10    57:57  10,354    5:49 
  212    628  Emmy Brink                 IJsselmuiden          1972     23e 10V40     58:11    57:54  10,363    5:49 
  213    504  Margreet de Geus           IJsselmuiden          1970     24e 10V40     58:12    57:53  10,366    5:49 
  214    387  Ilse van Arken             De Gemzen             1978     23e 10Vsn     58:19    58:08  10,321    5:49 
  215    657  Hans van der Meulen        AV '34                1963     54e 10M50     59:09    58:38  10,233    5:54 
  216    685  Els den Hengst             De Gemzen             1963     21e 10V50     59:16    58:54  10,187    5:55 
  217    564  Kees Slingerland           Koninklijke Euroma    1983     46e 10Msn     59:32    59:07  10,149    5:57 
  218    711  Leontine Maas              PEC 1910              1967     22e 10V50     59:48    59:23  10,104    5:58 
  219    731  Ronald Brenschot           Eerbeek               1991     47e 10Msn   1:00:04    59:57  10,008    6:00 
  220    473  Caroline Jans              Wezep                 1963     23e 10V50   1:00:10    59:51  10,025    6:01 
  221    457  Hans Doornink              Wapenveld             1972     50e 10M40   1:00:11    59:51  10,025    6:01 
  222    561  Iris Slingerland           Koninklijke Euroma    1988     24e 10Vsn   1:00:11    59:44  10,045    6:01 
  223    559  Hans Lohuis                Koninklijke Euroma    1974     51e 10M40   1:00:12  1:00:08   9,978    6:01 
  224    484  Jos Müller                 Zwolle                1988     48e 10Msn   1:00:16    59:47  10,036    6:01 
  225    460  Sjoerd Bouma               Wezep                 1970     52e 10M40   1:00:16    59:47  10,036    6:01 
  226    459  Chris van Rheenen          Hattem                1992     49e 10Msn   1:00:19    59:52  10,022    6:01 
  227    458  Ivo van Hal                Arnhem                1987     50e 10Msn   1:00:19    59:53  10,019    6:01 
  228    380  Michelle Coppiens          Zwolle                1966     24e 10V50   1:00:33  1:00:16   9,956    6:03 
  229    421  Esther Gums                PEC 1910              1972     25e 10V40   1:00:44  1:00:28   9,923    6:04 
  230    433  Aline Meiling              Putten                1982     25e 10Vsn   1:00:48  1:00:39   9,893    6:04 
  231    390  Wencke Willemsen           PEC 1910              1972     26e 10V40   1:00:50  1:00:23   9,937    6:05 
  232    646  Ina Oosterhuis             PEC 1910              1958     25e 10V50   1:00:51  1:00:23   9,937    6:05 
  233    393  Marinka van Zwieten        Zwolle                1962     26e 10V50   1:00:58  1:00:47   9,871    6:05 
  234    379  Antoinne Dijk              Zwolle                1966     27e 10V50   1:01:42  1:01:27   9,764    6:10 
  235    706  Rina Kommer                Heerde                1986     26e 10Vsn   1:02:06  1:01:45   9,717    6:12 
  236    570  Daphne Lenstra             Koninklijke Euroma    1996     27e 10Vsn   1:02:17  1:01:56   9,688    6:13 
  237    569  Maikel Dam                 Koninklijke Euroma    1992     51e 10Msn   1:02:17  1:01:56   9,688    6:13 
  238    431  Lilian Cassee              Cialfo                1962     28e 10V50   1:02:25  1:02:10   9,651    6:14 
  239    493  Ernst Alewijnse            Apeldoorn             1946     55e 10M50   1:02:40  1:02:27   9,608    6:16 
  240    487  Julia Kat-Houtsma          Zwolle                1979     28e 10Vsn   1:03:10  1:03:00   9,524    6:19 
  241    447  Simone Leistner            Hattem                1977     27e 10V40   1:03:15  1:02:54   9,539    6:19 
  242    609  Jeanet Witteveen           Elburg                1976     28e 10V40   1:03:26  1:03:19   9,476    6:20 
  243    630  Pieter de Ruiter           Cialfo                1945     56e 10M50   1:03:28  1:03:02   9,519    6:20 
  244    363  Melanie de Bruine          Apeldoorn             1970     29e 10V40   1:03:37  1:03:27   9,456    6:21 
  245    438  Evelyn Olthof              Zwolle                1983     29e 10Vsn   1:03:43  1:03:27   9,456    6:22 
  246    434  Monique Smit               PEC 1910              1971     30e 10V40   1:03:43  1:03:27   9,456    6:22 
  247    693  Brenda de Graaf            PEC 1910              1966     29e 10V50   1:03:50  1:03:37   9,431    6:23 
  248    647  Cathrien Hesselink         Epe                   1956     30e 10V50   1:04:29  1:04:04   9,365    6:26 
  249    709  Marieke Bouwhuis           De Gemzen             1990     30e 10Vsn   1:05:36  1:05:10   9,207    6:33 
  250    629  Bertus van Kommer          avVN                  1951     57e 10M50   1:05:44  1:05:19   9,186    6:34 
  251    542  Willy Elsman               Koninklijke Euroma    1962     58e 10M50   1:06:17  1:06:13   9,061    6:37 
  252    374  Abigail Fransen-Lawson     Zwolle                1982     31e 10Vsn   1:07:47  1:07:32   8,885    6:46 
  253    446  Karin Sebel                Zwolle                1977     31e 10V40   1:07:55  1:07:34   8,880    6:47 
  254    558  Dianne Lohuis              Koninklijke Euroma    1967     31e 10V50   1:09:30  1:09:25   8,643    6:57